Filtruj według

Przedpokój

Przedpokój

Filtruj według

W tej kategorii jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Szafka skrzynka BOX II z drzwiczkami

120,00 zł

Szafka skrzynka BOX I otwarta

90,00 zł -20% 72,00 zł

Zestaw 4 szafek-skrzynek BOX drewnianych

360,00 zł -20% 288,00 zł

Garderoba z lustrem sosnowa do przedpokoju

890,00 zł

Szafka na Buty I sosnowa

349,00 zł

Szafka na Buty II sosnowa

399,00 zł

Zobacz artykuły z blogu Pani Sosna

Hygge - drewniane must have

Hygge - drewniane must have

Czy znasz ten błogi stan, kiedy po ciężkim dniu zanurzasz się w fotelu z dobrą książką i sięgasz po kubek kawy, albo wstajesz skoro świt wychodzisz na taras i wsłuchujesz się w śpiew ptaków, albo przypominasz sobie zapach ciasta drożdżowego, które piekła Twoja babcia i opowiadała o starych czasach? Albo kiedy spędzasz czas na zabawie z dziećmi, albo spotykasz się na mieście ze znajomymi? I wtedy nachodzi Cię pewna myśl, że nic więcej do szczęścia nie jest Ci potrzebne.

Jak urządzić mały salon ?:)

Jak urządzić mały salon ?:)

Jeśli nie dysponujecie wielkim metrażem na urządzenie swojego salonu, podpowiemy Wam jak zaplanować umeblowanie Waszego pokoju relaksu nawet w mieszkaniu w bloku.

Home office

Home office

Praca w domu to co raz częstsze zjawisko. Wielu z nas adaptuje obecnie domową przestrzeń na biuro. Aby nasza domowa przestrzeń pracy spełniała swoje funkcje musimy je urządzić w sposób przemyślany.

Klasyka czy nowoczesność?:)

Klasyka czy nowoczesność?:)

Najczęściej wybierając meble zadajemy sobie powyższe pytanie, albo definując styl określamy go na podstawie tych dwóch cech. Meble drewniane mają wiele twarzy, i niczym kobieta potrafią być zmienne :)