Materac Makarena Hilding
Stół okrągły I Loftowy Ø120
Materac Makarena Hilding
Stół okrągły I Loftowy Ø120
  • Nowy

Szafka RTV Amber

1 399,00 zł
Brutto

Szafka RTV z kolekcjo Amber to odpowiedni element wystroju loftowego. Naturalne drewno bejcowane w połączeniu z czarnym matowym metalem. Szafka może stać się centrum multimedialnej części Twojego salonu. Duża przestrzeń na blacie idealna pod duży telewizor, otwarta półka podzielona na dwie części to doskonałe miejsce na umieszczenie sprzętu RTV, a dwie pakowne szuflady zapewnią sporo miejsca do przechowywania.

Kolor
  • Bejca Dębowa

Termin realizacji: 14-21 dni

Ilość
Cena wybranej wersji: 1 399,00 zł

  • Bezpieczne zakupy - Gwarancja Jakości Bezpieczne zakupy - Gwarancja Jakości
  • Bezpieczny transport MebleDoktor24.pl Bezpieczny transport MebleDoktor24.pl
  • Satysfakcja Gwarantowana - 14 dni na zwrot Satysfakcja Gwarantowana - 14 dni na zwrot
Opis

Wykonanie: 

Komfort i bezpieczeństwo w użytkowaniu na wiele lat dzięki naturalnym materiałom wykorzystanym do produkcji mebla. Wykonanie w całości z drewna litego sosnowego, który jest materiałem lekkim, a jednocześnie bardzo wytrzymałym. Jest to idealny materiał na meble dla dzieci i osób z alergiami - drewno sosnowe ma dodatkowe właściwości antystatyczne, które zapobiegają osiadaniu kurzu, co dodatkowo ułatwia utrzymanie czystości.

Montaż: 

Oferowany mebel dostarczamy w całości już zmontowany. Dzięki temu, nasi klienci nie tracą czasu na montaż, każda szuflada, każde drzwiczki i każdy zawias są idealnie przez nas zmontowane a efekt wykonanej przez nas pracy jest wręcz doskonały. 

Użytkowanie produktu:

Mebel należy czyścić lekko wilgotną szmatką lub również ręcznikiem papierowym. Należy unikać stosowania preparatów chemicznych, z wyjątkiem tych specjalnie przeznaczonych do pielęgnacji mebli.

Szczegóły produktu

Opis

Materiał
Drewno sosnowe / metal
Kolorystyka ze zdjęcia
Bejca dębowa
Wysokość całkowita
63 cm
Szerokość całkowita
150 cm
Głębokość całkowita
45 cm
Montaż
Nie
Gwarancja
24 miesiące