Szafka RTV Amber
Materac Rumba Hilding
Szafka RTV Amber
Materac Rumba Hilding
  • Nowy

Stół okrągły I Loftowy Ø120

899,00 zł
Brutto

Okrągły stół Loftowy nowoczesne rozwiązanie do Waszych wnętrz. Idealna propozycja dla posiadaczy niewielkich mieszkań, dzięki swoim wymiarom, dopasuje się do większości pomieszczeń, w których wprowadzi przytulność i harmonię. Metal w połączeniu z naturalnym drewnem prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Stół loftowy bezpośrednio od producenta Meble Doktór, ręcznie wykonany, cechuje go masywna konstrukcja z solidnym drewnianym blatem

Termin realizacji: 14-21 dni

Ilość
Cena wybranej wersji: 899,00 zł

  • Bezpieczne zakupy - Gwarancja Jakości Bezpieczne zakupy - Gwarancja Jakości
  • Bezpieczny transport MebleDoktor24.pl Bezpieczny transport MebleDoktor24.pl
  • Satysfakcja Gwarantowana - 14 dni na zwrot Satysfakcja Gwarantowana - 14 dni na zwrot
Opis
Wykonanie: 

Stół okrągły drewniany loftowy od producenta Meble Doktór. Solidny i stylowy stół w całości wykonany z drewna sosnowego zapewni komfort i bezpieczeństwo w użytkowaniu na wiele lat dzięki naturalnym materiałom wykorzystanym do produkcji mebla. Wykonanie w całości z drewna litego sosnowego, który jest materiałem lekkim, a jednocześnie bardzo wytrzymałym. Jest to idealny materiał na meble dla dzieci i osób z alergiami - drewno sosnowe ma dodatkowe właściwości antystatyczne, które zapobiegają osiadaniu kurzu, co dodatkowo ułatwia utrzymanie czystości. 

Montaż: 

Oferowany mebel dostarczamy w całości już zmontowany. Dzięki temu, nasi klienci nie tracą czasu na montaż, każda pólka jest klejona z nogami, wszystkie elementy są idealnie przez nas zmontowane a efekt wykonanej przez nas pracy jest wręcz doskonały. 

Użytkowanie produktu:

Mebel należy czyścić lekko wilgotną szmatką lub również ręcznikiem papierowym. Należy unikać stosowania preparatów chemicznych, z wyjątkiem tych specjalnie przeznaczonych do pielęgnacji mebli.

Co kupujesz? 

Kupujesz gotowy stół okrągły w bejcy dębowej. Widoczne na zdjęciu dodatki nie wchodzą w skład zestawy. Krzesła widoczne na zdjęciu możesz dokupić tutaj: Krzesła Rodos

Szczegóły produktu

Opis

Materiał
Drewno sosnowe / metal
Kolorystyka ze zdjęcia
Bejca dębowa
Wysokość całkowita
75 cm
Szerokość całkowita
120 cm
Głębokość całkowita
115 cm
Grubość
Blat 2.5 cm
Gwarancja
24 miesiące