Stół okrągły I Loftowy Ø120
Regał Drewniany Book
Stół okrągły I Loftowy Ø120
Regał Drewniany Book
  • Obniżka
  • Nowy

Materac Rumba Hilding

1 849,00 zł
1 479,20 zł Zniżka 20%

Do końca promocji pozostało:

Brutto

Rumba jest materacem prozdrowotnym pozwalającym na wypoczynek w pełnym tego słowa znaczeniu. Niezależnie od tego, czy chodzi o popołudniową drzemkę, leniwie spędzony poranek, czy mocny sen zapewniający energię na cały kolejny dzień, ten piankowy materac z pewnością odpowie na nasze oczekiwania.

Rozmiar pod materac
Pokrowiec
Ilość
Cena wybranej wersji: 1 479,20 zł Zniżka 20%

  • Bezpieczne zakupy - Gwarancja Jakości Bezpieczne zakupy - Gwarancja Jakości
  • Bezpieczny transport MebleDoktor24.pl Bezpieczny transport MebleDoktor24.pl
  • Satysfakcja Gwarantowana - 14 dni na zwrot Satysfakcja Gwarantowana - 14 dni na zwrot
Opis

Wybierając materac Rumba zyskujesz wymierne korzyści: termoelastyczna pianka Visco, współpracuje z osobą która ją użytkuje, reagując na temperaturę ciała i dopasowując się każdorazowo do pozycji na materacu, co zmniejsza napięcie mięśni i gwarantuje idealne wsparcie od głowy aż do nóg. Podstawę materaca i jednocześnie dopełnienie tej pianki stanowi wysokoelastyczna pianka Velvet Touch, która wyróżnia się wyjątkową sprężystością oraz optymalną twardością. Specjalne profilowania i nacięcia w tej piance zapewniają odpowiednią wentylację wkładu.

Pokrowiec Velvet-posiada innowacyjną technologię Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki. Gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny które powodują alergię na kurz oraz astmę.

Pokrowiec Medicott Velur-posiada delikatne welurowe wykończenie i jest pikowany jednostronnie pianką Visco z łagodnym aromatem lawendy. Dzięki specjalnej impregnacji hamuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medicott likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Pokrowiec z możliwością prania w 30°C.

Szczegóły produktu

Opis

Szerokość całkowita
80/90/120/140/160/180 cm
Długość całkowita
200 cm
Wysokość Materaca
22 cm
Wkład
pianka Velvet Touch,pianka Visco
Twardość
miękki
Gwarancja
15 lat
Materac z możliwością prania
do 30 stopni
Materac antyalergiczny
tak
Materac odwracalny
tak

Zobacz także

Materac Salsa Hilding

1 119,00 zł -20% 895,20 zł

Do końca promocji pozostało: