Fotel z podnóżkiem Chilly Monolith 37
Stolik RTV loft wood
Fotel z podnóżkiem Chilly Monolith 37
Stolik RTV loft wood
 • Obniżka
 • Nowy
Materac Termoelastyczny Memory zdrowie+
1 239,00 zł
1 115,10 zł Zniżka 10%

Do końca promocji pozostało:

Brutto

Materac Termoelastyczny Memory Zdrowie+ jest to materac prozdrowotny przeciwodleżynowy, któr dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała pod wpływem jego ciepła. 

 W skali twardości: 3/5

Rozmiar pod materac
Pokrowiec

Termin realizacji: do 8 tygodni

Ilość

Opis

Wykonanie: 

Materac wykonany jest z pianki termoelastycznej o wys. 5cm odpowiadającej na temperaturę ciała oraz wysokoelastycznej Visco ok. 12cm. redukującej naciski użytkowanika.

 Cechy: 

 • Pianka termoelastyczna - dopasowuje się do kszatłtu ciała pod wpływem teperatury
 • Pianka Komfort - odpowiadająca na elastyczność punktową
 • 7 Stref twardości - ergonmiczna pozycja snu  
 • Pas klimatyzujący - zapewnia idealną cyrkulację powietrza w całym materacu
 • Tkanina Membranowa- wspomaga odprowadzanie wilgoci
 • Włókno klimatyzujące - reguluje temperaturę
 • Produkt antyalergiczny 

Pokrowiec

Pokrowiec Sleep Comfort 

Jest to pokrowiec, który wchłania wilgoć oraz przepuszcza powietrze ułatwiając wentylację wkładu materaca - gwarantując przez to Tobie wysoki komfort snu, dodatkowo pokrowiec jest antyalergiczny, co oznacza, że ogranicza rozwój bakterii i grzybów, zapewniając wysoki poziom higieny. Pokrowiec zapewnia dodatkowe uczucie miękkości.  

Pokrowiec Soft Touch  

Pokrowiec ten posiada dodatkową dwucentymetrową piankę visco, aby zapewnić Tobie i Twoim bliskim lepszy komfort snu. Pianka reaguje na ciepło ciała, dopasowując się do jego anatomicznych kształtów

Szczegóły produktu

 • Bezpieczne zakupy - Gwarancja Jakości Bezpieczne zakupy - Gwarancja Jakości
 • Bezpieczny transport MebleDoktor24.pl Bezpieczny transport MebleDoktor24.pl
 • Satysfakcja Gwarantowana - 14 dni na zwrot Satysfakcja Gwarantowana - 14 dni na zwrot

Zobacz artykuły z blogu Pani Sosna

Jak wybrać łóżko tapicerowane?

Jak wybrać łóżko tapicerowane?

Sypialnia to miejsce, w którym budzimy się i zasypiamy. Nieodzowną częścią pomieszczenia sypialnianego jest łóżko. W dzisiejszym wpisie znajdziecie kilka wskazówek dla kupujących, na które warto zwrócić uwagę wybierając łóżko tapicerowane.

Powrót mebli ispirowanych okresem PRL-u

Powrót mebli ispirowanych okresem PRL-u

W ostatnim czasie zauważyć można duże zainteresowanie meblami z okresu PRL bądź inspirowanymi tym okresem. Niektórzy kupujący decydują się na takie meble z powodów sentymentalnych inni zaś podążają za trendami, modą. Meble z PRL charakteryzowały się dużą funkcjonalnością, prostotą designu, lekkością formy, były minimalistyczne, kompaktowe.

Meble z salonu meblowego zamiast z sieciówki

Meble z salonu meblowego zamiast z sieciówki

Kiedy wybudujemy wymarzony dom albo zakupimy lub wynajmiemy upragnione mieszkanie czeka nas nie lada wyzwanie, po remoncie przychodzi czas na umeblowanie wnętrza. Chyba prawie każdy ma przed oczami widok sklepu wielkopowierzchniowego z meblami, wyposażeniem i akcesoriami do domu. Miejsca, w którym gromadzą się tłumy i podążają wytyczoną ścieżką zwiedzania. Argumentem przemawiającym za meblami z sieciówek jest bogaty asortyment produktów skoncentrowany na jednej powierzchni. Z pewnością taki komfort zakupowy doceni wiele osób.

Jak urządzić kącik do czytania?

Jak urządzić kącik do czytania?

Jeśli jesteście miłośnikami książek z pewnością marzycie, aby w swoim domu znaleźć przestrzeń, w której będziecie mogli na spokojnie zatopić się w lekturze ulubionych książek. Wybierając miejsce do czytania powinniśmy zadbać o zapewnienie sobie ciszy i prywatności. Starajmy się wybrać przestrzeń, w której nikt z domowników nie będzie nam przeszkadzał.