Pokaż filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 282,00 zł - 1 829,00 zł

Rozmiar pod materac

Rozmiar pod materac

W tej kategorii jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

1 665,00 zł

Termin realizacji: 14-21 dni

2 159,00 zł

Termin realizacji: 14-21 dni

Materace lateksowe – w trosce o komfort snu i zdrowy kręgosłup

Materace lateksowe to rozwiązanie wybierane przez coraz szersze grono klientów poszukujących rozwiązań zapewniających zdrowy i komfortowy sen. Są niezwykle miękkie, jednak oferują doskonałą podporę ciała podczas snu, niezależnie od pozycji, w jakiej się znajdzie. Dzięki elastycznej piance świetnie przylegają do kręgosłupa, dając mu niezwykłe wsparcie – dla użytkowników oznacza to koniec z bólem pleców i karku po przebudzeniu. Mięśnie rozluźniają się, przez co jeszcze lepiej wypoczywamy i zyskujemy energię na kolejny dzień.

Materace piankowe lateksowe – rozwiązanie dla alergików

Materace lateksowe zyskały największą popularność wśród alergików – dzięki nim mogą pożegnać się z porannym katarem, swędzeniem skóry lub oczu, czy też kłopotami z oddychaniem, co miałoby miejsce w przypadku materaców sprzyjających powstawaniu pleśni i grzybni. Kolejną właściwością lateksu jest brak nadmiernego przyciągania kurzu do swojej powierzchni – osoby zmagające się z alergią mogą spokojnie ułożyć się na materacu, bez niepotrzebnego kontaktu ze szkodliwymi dla nich drobinami.

To także materiał odporny na rozwój mikroorganizmów, więc jest w pełni bezpieczny. Hamuje wchłanianie się potu oraz martwego naskórka, dzięki czemu powierzchnia jest wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń.

Wytrzymałe materace nawierzchniowe lateksowe

Materace nawierzchniowe lateksowe zostały wykonane przy użyciu lateksu syntetycznego w połączeniu ze składnikami naturalnymi. Oferowane przez nas produkty zawierają najwyższej jakości włókno SeaCell o właściwościach antybakteryjnych. Oprócz pianki lateksowej, w materacach zastosowano także piankę Biospring – forma w kształcie sprężyn nadaje sprężystości i umożliwia przepływ powietrza.

Wkład każdego z proponowanych przez nas materaców tworzony jest przez blat z 7 strefami twardości, który zapewnia doskonałe wsparcie na całej powierzchni ciała. Dlatego jest odpowiedni dla osób zmagających się z różnego typu problemami z kręgosłupem. Z powodzeniem skorzystać mogą z niego także najmłodsi, którzy szczególnie narażeni są na powstawanie skrzywień.

Materace nawierzchniowe lateksowe świetnie tłumią wszelkie drgania oraz ruchy ciała – te cechy szczególnie przypadną do gustu parom skarżącym się na kłopoty z wysypianiem. Użyty do ich produkcji materiał jest odporny na powstawanie odkształceń. Mimo wielu lat użytkowania zachowują swoją pierwotną formę i możesz cieszyć się produktem, który prezentuje się zupełnie jak nowy.

Warto wspomnieć, że prezentowane przez nas materace piankowe lateksowe są odwracalne. Oznacza to, że możesz użytkować je z obydwu stron, regularnie zmieniając powierzchnię, z jakiej aktualnie korzystasz. Dzięki temu znacznie zwiększysz czas ich eksploatacji, a także umożliwisz odpowiednią wentylację.

Na uwagę zasługuje także pokrowiec, stworzony z myślą o klientach, którzy źle reagują na rozwijające bakterie oraz mikroorganizmy – dlatego jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku alergików. Aby utrzymać go w całkowitej czystości, wystarczy jedynie zdjąć go z wkładu materaca i uprać w wysokiej temperaturze. Może ona wynieść nawet 60 °C. 

Zobacz artykuły z blogu Pani Sosna

Back to school — jakie meble do pokoju ucznia?
Back to school — jakie meble do pokoju ucznia?

Nauka w komfortowym, dobrze zorganizowanym pokoju jest zdecydowanie efektywniejsza. Każdy uczeń, niezależnie od wieku powinien mieć swój własny kąt, który pozwoli mu na wygodne przyswajanie wiedzy. Istotne będą także meble i akcesoria, dzięki którym posegreguje i uporządkuje wszystkie podręczniki, zeszyty i przybory. Jednym z czynników, za pomocą których uczniowie osiągną lepsze efekty nauki, jest dobry sen. Sprawdź, jakie meble dla ucznia wybrać i poznaj rekomendowane modele biurek oraz materacy.

Ponadczasowe meble drewniane - kolekcja Prestige
Ponadczasowe meble drewniane - kolekcja Prestige

Jeśli szukasz mebli drewnianych do Twojego mieszkania warto przyjrzeć się kolekcji Prestige od mebledoktor24.pl. W kolekcji odnajdziesz szeroki wybór mebli, dzięki którym umeblujesz salon, sypialnię, pokój młodzieżowy, biuro czy przedpokój.

Zagłówek w łóżku kontynentalnym
Zagłówek w łóżku kontynentalnym

Jeśli zastanawiasz się co może sprawić, żeby sypialnia wyglądała bardziej przytulnie, warto rozważyć zakup łóżka kontynentalnego. Miękko wyściełane wezgłowie w łóżku kontynentalnym pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale uprzyjemni Ci czas na spędzeniu wielu godzin na błogim leniuchowaniu.

Dla kogo pojedyncze łóżko kontynentalne?
Dla kogo pojedyncze łóżko kontynentalne?

Pojedyncze łóżko kontynentalne to świetne rozwiązanie do pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Poza najważniejszą funkcją spania, może także pełnić funkcję wypoczynkową za sprawą miękkiego zagłówka.

Zmień ustawienia plików cookies