Pokaż filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 282,00 zł - 1 829,00 zł

Rozmiar pod materac

Rozmiar pod materac

W tej kategorii jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

1 665,00 zł

Termin realizacji: 14-21 dni

2 159,00 zł

Termin realizacji: 14-21 dni

Materace lateksowe – w trosce o komfort snu i zdrowy kręgosłup

Materace lateksowe to rozwiązanie wybierane przez coraz szersze grono klientów poszukujących rozwiązań zapewniających zdrowy i komfortowy sen. Są niezwykle miękkie, jednak oferują doskonałą podporę ciała podczas snu, niezależnie od pozycji, w jakiej się znajdzie. Dzięki elastycznej piance świetnie przylegają do kręgosłupa, dając mu niezwykłe wsparcie – dla użytkowników oznacza to koniec z bólem pleców i karku po przebudzeniu. Mięśnie rozluźniają się, przez co jeszcze lepiej wypoczywamy i zyskujemy energię na kolejny dzień.

Materace piankowe lateksowe – rozwiązanie dla alergików

Materace lateksowe zyskały największą popularność wśród alergików – dzięki nim mogą pożegnać się z porannym katarem, swędzeniem skóry lub oczu, czy też kłopotami z oddychaniem, co miałoby miejsce w przypadku materaców sprzyjających powstawaniu pleśni i grzybni. Kolejną właściwością lateksu jest brak nadmiernego przyciągania kurzu do swojej powierzchni – osoby zmagające się z alergią mogą spokojnie ułożyć się na materacu, bez niepotrzebnego kontaktu ze szkodliwymi dla nich drobinami.

To także materiał odporny na rozwój mikroorganizmów, więc jest w pełni bezpieczny. Hamuje wchłanianie się potu oraz martwego naskórka, dzięki czemu powierzchnia jest wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń.

Wytrzymałe materace nawierzchniowe lateksowe

Materace nawierzchniowe lateksowe zostały wykonane przy użyciu lateksu syntetycznego w połączeniu ze składnikami naturalnymi. Oferowane przez nas produkty zawierają najwyższej jakości włókno SeaCell o właściwościach antybakteryjnych. Oprócz pianki lateksowej, w materacach zastosowano także piankę Biospring – forma w kształcie sprężyn nadaje sprężystości i umożliwia przepływ powietrza.

Wkład każdego z proponowanych przez nas materaców tworzony jest przez blat z 7 strefami twardości, który zapewnia doskonałe wsparcie na całej powierzchni ciała. Dlatego jest odpowiedni dla osób zmagających się z różnego typu problemami z kręgosłupem. Z powodzeniem skorzystać mogą z niego także najmłodsi, którzy szczególnie narażeni są na powstawanie skrzywień.

Materace nawierzchniowe lateksowe świetnie tłumią wszelkie drgania oraz ruchy ciała – te cechy szczególnie przypadną do gustu parom skarżącym się na kłopoty z wysypianiem. Użyty do ich produkcji materiał jest odporny na powstawanie odkształceń. Mimo wielu lat użytkowania zachowują swoją pierwotną formę i możesz cieszyć się produktem, który prezentuje się zupełnie jak nowy.

Warto wspomnieć, że prezentowane przez nas materace piankowe lateksowe są odwracalne. Oznacza to, że możesz użytkować je z obydwu stron, regularnie zmieniając powierzchnię, z jakiej aktualnie korzystasz. Dzięki temu znacznie zwiększysz czas ich eksploatacji, a także umożliwisz odpowiednią wentylację.

Na uwagę zasługuje także pokrowiec, stworzony z myślą o klientach, którzy źle reagują na rozwijające bakterie oraz mikroorganizmy – dlatego jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku alergików. Aby utrzymać go w całkowitej czystości, wystarczy jedynie zdjąć go z wkładu materaca i uprać w wysokiej temperaturze. Może ona wynieść nawet 60 °C. 

Zmień ustawienia plików cookies