Pokaż filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 080,00 zł - 4 850,00 zł

Kolor

Kolor

Szerokość całkowita

Szerokość całkowita

Głębokość całkowita

Głębokość całkowita

W tej kategorii jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

2 100,00 zł

Termin realizacji: 4-6 tygodni

2 660,00 zł

Termin realizacji: 4-6 tygodni

2 240,00 zł

Termin realizacji: 4-6 tygodni

2 080,00 zł

Termin realizacji: 4-6 tygodni

4 850,00 zł

Termin realizacji: 4-6 tygodni

Meblościanka | mebledoktor24.pl

Meblościanki to rozwiązanie stosowane głównie w salonach, jadalniach oraz pokojach dziennych. Służą do przechowywania przedmiotów codziennego użytku oraz gromadzenia pościeli, książek, naczyń lub szkła. Meblościanka wykonana jest najczęściej z drewna i posiada kilka elementów ozdobnych. Spotykana w klasycznych i eleganckich wnętrzach. Tworzywo, z jakiego produkuje się meblościanki do pokoju to najczęściej drewno naturalne, czasem z kilkoma metalowymi dodatkami. 

Meblościanki | Jakie wybrać?

Meblościanka do salonu składa się z niskiej szafki, na której umieszcza się telewizor i różnego rodzaju sprzęt. Wokół telewizora mogą znaleźć się dekoracje bądź kwiaty. Domownicy często decydują się na urządzenie półki za pomocą pamiątkowych zdjęć w ramkach. 

Nowoczesna meblościanka z szafą to najbardziej praktyczny mebel, który ułatwi organizację wielu akcesoriów. Najbardziej prywatne przedmioty lub rzeczy, których nie chcemy przechowywać na widoku, warto umieścić w szufladach lub półkach zamykanych na drzwiczki. Odkryte półki to miejsce idealne na wyłożenie pamiątek z wycieczki. 

Meblościanki z drewna naturalnego są wytrzymałe i wizualnie ocieplają każde pomieszczenie. Nie bez powodu mówi się o nich “meble dla pokoleń”, ponieważ zaimpregnowane przetrwają wiele lat bez najmniejszych uszkodzeń. Do ich powierzchni dużo rzadziej przylegają drobinki kurzu, dlatego zachowasz porządek w swoim salonie. To cecha sprzyjająca również wszystkim alergikom. 

Jakie meblościanki do pokoju oferujemy w Meble Doktór?

Meble Doktór oferuje meblościanki o wymiarach 185x340x46 cm w trzech wersjach kolorystycznych: sosna naturalna lakierowana, bejca bielona, bejca dębowa. Meblościanka składa się z szafki RTV i dwóch wysokich regałów z przestronnymi półkami. 

Drewno naturalne, z którego wyprodukowano meblościanki, można przemalować na dowolnie wybrany przez siebie kolor. Warto pamiętać, że nawet po upływie wielu lat od zakupu meblościanek, zachowają one piękny wygląd. Drewno naturalne szlachetnieje w procesie starzenia, a jego struktura staje się wyraźniejsza. 

Meblościanka znajdzie swoje zastosowanie w pokojach dziennych oraz sypialniach i pokojach nastolatków. To praktyczny sposób na uporządkowanie wielu książek i akcesoriów. Meblościanka do salonu posiada szafki z systemem cichego domyku, który uchroni domowników przed hałasem spowodowanym trzaskaniem drzwiczkami. 

Zachęcamy do składania zamówień w sklepie online Meble Doktór z szybką dostawą pod wskazany adres. 

Sprawdź także witryny drewniane oraz meble do przedpokoju

Zmień ustawienia plików cookies