W tej kategorii jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

220,00 zł

Termin realizacji: 4-6 tygodni

165,00 zł

Termin realizacji: 4-6 tygodni

132,00 zł

Termin realizacji: 4-6 tygodni

198,00 zł

Termin realizacji: 4-6 tygodni

529,00 zł

Termin realizacji: 4-6 tygodni

Skrzynka BOX | Meble drewniane mebledoktor24.pl 

Skrzynki BOX wykorzystaj do wyeksponowania eleganckich dodatków do wnętrz, książek, zdjęć, pamiątek z podróży. Skrzynki postaw w wybranym pomieszczeniu swojego domu: pojedynczo lub łącząc je w zestaw. Oferujemy drewniane skrzynki szafki otwarte lub zamykane na drewniane drzwiczki. Dostępne w wymiarach od 20 do 80 cm oraz kolorze naturalnego drewna, szarościach, ciemnych brązach. 

Szafka skrzynka BOX | Jak najlepiej ją wykorzystać?

Szafka skrzynka BOX z drewna naturalnego to praktyczny mebel, który możesz wykorzystać kreatywnie. Z szafek BOX stworzysz rozbudowane szafki, regały, stoliki, ławy, półki i wiele więcej. Zmieniaj ułożenie pojedynczych szafek wedle uznania i twórz nowe kompozycje. Jeśli zechcesz zyskać dodatkową przestrzeń, z łatwością złożysz szafki BOX lub przesuniesz w inne miejsce. Skrzynka szafka z drewna naturalnego może zostać przemalowana na inny kolor. To meble dla pokoleń, które nawet po wielu latach będą prezentować się elegancko. 

Zobacz również kredensy szafy drewniane z naszej oferty

Zobacz artykuły z blogu Pani Sosna

Back to school — jakie meble do pokoju ucznia?
Back to school — jakie meble do pokoju ucznia?

Nauka w komfortowym, dobrze zorganizowanym pokoju jest zdecydowanie efektywniejsza. Każdy uczeń, niezależnie od wieku powinien mieć swój własny kąt, który pozwoli mu na wygodne przyswajanie wiedzy. Istotne będą także meble i akcesoria, dzięki którym posegreguje i uporządkuje wszystkie podręczniki, zeszyty i przybory. Jednym z czynników, za pomocą których uczniowie osiągną lepsze efekty nauki, jest dobry sen. Sprawdź, jakie meble dla ucznia wybrać i poznaj rekomendowane modele biurek oraz materacy.

Ponadczasowe meble drewniane - kolekcja Prestige
Ponadczasowe meble drewniane - kolekcja Prestige

Jeśli szukasz mebli drewnianych do Twojego mieszkania warto przyjrzeć się kolekcji Prestige od mebledoktor24.pl. W kolekcji odnajdziesz szeroki wybór mebli, dzięki którym umeblujesz salon, sypialnię, pokój młodzieżowy, biuro czy przedpokój.

Zagłówek w łóżku kontynentalnym
Zagłówek w łóżku kontynentalnym

Jeśli zastanawiasz się co może sprawić, żeby sypialnia wyglądała bardziej przytulnie, warto rozważyć zakup łóżka kontynentalnego. Miękko wyściełane wezgłowie w łóżku kontynentalnym pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale uprzyjemni Ci czas na spędzeniu wielu godzin na błogim leniuchowaniu.

Dla kogo pojedyncze łóżko kontynentalne?
Dla kogo pojedyncze łóżko kontynentalne?

Pojedyncze łóżko kontynentalne to świetne rozwiązanie do pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Poza najważniejszą funkcją spania, może także pełnić funkcję wypoczynkową za sprawą miękkiego zagłówka.

Zmień ustawienia plików cookies