Sposób dostawy zamówień 

  • Towar produkowany przez firmę Meble Doktór dostarczamy naszym własnym transportem w przeciągu 14-21 dni na terenie Polski
  • Koszty dostawy podane przy każdym produkcie 
  • Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy bez dopłaty 
  • Dostawa nie obejmuje wniesienia (meble dostarczane są pod pierwsze drzwi, ewentualnie pod pierwszy krawężnik jeśli nie ma możliwości podjechania pod same drzwi) 
  • Dostawa nie obejmuje również skręcenia mebli ( tylko łóżka, pozostałe meble dostarczamy w całości, nie wymagają dodatkowego montażu )
  • Dodatkowo można zamówić usługę wniesienia i skręcenia łóżka, usługa wyceniana indywidualnie  - wszelkie informacje na temat tej usługi, zamówienie usługi wniesienia proszę kierować na e-maila : zamowienia@mebledoktor24.p

Zobacz artykuły z blogu Pani Sosna

Home office

Home office

Praca w domu to co raz częstsze zjawisko. Wielu z nas adaptuje obecnie domową przestrzeń na biuro. Aby nasza domowa przestrzeń pracy spełniała swoje funkcje musimy je urządzić w sposób przemyślany.

Klasyka czy nowoczesność?:)

Klasyka czy nowoczesność?:)

Najczęściej wybierając meble zadajemy sobie powyższe pytanie, albo definując styl określamy go na podstawie tych dwóch cech. Meble drewniane mają wiele twarzy, i niczym kobieta potrafią być zmienne :)

Czy można kupić meble z drewna tanio ?

Czy można kupić meble z drewna tanio ?

Często przy wyborze produktu kierujemy się ceną i swoim budżetem. Poniżej pokażę Ci, że meble z drewna mogą być tanie i obalę mit, że jest to zawsze spore obciążenie dla naszego portfela.

Czy jadalnia to coś więcej niż stół i krzesła?

Czy jadalnia to coś więcej niż stół i krzesła?

Jadalnia to pomieszczenie, które co raz częściej urządzamy w swoich czterech kątach. Co jeszcze poza stołem i krzesłami wstawić do tego ważnego pomieszczenia? To właśnie tutaj rozmawiamy, spożywamy posiłki i często spędzamy czas z całą rodziną. Niewątpliwie jest to jedna z ważniejszych przestrzeni w domu