Showroom Meble Doktór

Od 1987 roku specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży mebli z drewna litego, dziś jesteśmy jednym z największych producentów mebli sosnowym w Polsce. Doskonale wiemy, jak czasami poważną kwestią bywa wybór mebla. Podjęcie tej właściwej decyzji często wymaga wiele namysłu, możliwość zobaczenia mebla na żywo w salonie meblowym z pewnością pomoże dokonać nam słusznego wyboru. Dlatego zapraszamy do naszego Showroomu, gdzie nasi konsultanci są gotowi by pomóc Państwu znaleźć właściwy mebel i z przyjemnością wyjaśnić i omówić dostępne kolekcje mebli. W Showroomie Mebli Doktór znajdziemy między innymi: biurka, łóżka, materace, szafy, komody, stoliki nocne, ławy, stoły, krzesła, regały czy witryny jak i również meble tapicerowane - sofy i narożniki.

Salon meblowy Meble Doktór to ponad 1000m2 powierzchni, spory wybór, wyjątkowe ceny. Zapraszamy

Jak dojechać ? Świeca 52

Zobacz artykuły z blogu Pani Sosna

Ponadczasowe meble drewniane - kolekcja Prestige

Ponadczasowe meble drewniane - kolekcja Prestige

Jeśli szukasz mebli drewnianych do Twojego mieszkania warto przyjrzeć się kolekcji Prestige od mebledoktor24.pl. W kolekcji odnajdziesz szeroki wybór mebli, dzięki którym umeblujesz salon, sypialnię, pokój młodzieżowy, biuro czy przedpokój.

Zagłówek w łóżku kontynentalnym

Zagłówek w łóżku kontynentalnym

Jeśli zastanawiasz się co może sprawić, żeby sypialnia wyglądała bardziej przytulnie, warto rozważyć zakup łóżka kontynentalnego. Miękko wyściełane wezgłowie w łóżku kontynentalnym pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale uprzyjemni Ci czas na spędzeniu wielu godzin na błogim leniuchowaniu.

Dla kogo pojedyncze łóżko kontynentalne?

Dla kogo pojedyncze łóżko kontynentalne?

Pojedyncze łóżko kontynentalne to świetne rozwiązanie do pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Poza najważniejszą funkcją spania, może także pełnić funkcję wypoczynkową za sprawą miękkiego zagłówka.

Szafki i stoliki nocne w Twojej sypialni

Szafki i stoliki nocne w Twojej sypialni

Szafki i i stoliki nocne to meble, które pozwalają na schowanie wszystkich niezbędnych przedmiotów, które chcemy mieć pod ręką w sypialni. Umożliwiają nam utrzymanie porządku w sypialni. Obok łóżka są elementem obowiązkowym w sypialni.