Mega okazja na zakup mebli z drewna litego i nie tylko - Letni Kiermasz Mebli Doktór, promocje nawet do -70% tylko w salonie firmowym w Świecy koło Odolanowa. Na kiermaszu znajdziemy wiele przecenionych mebli takich jak: biurka, łóżka, materace, szafy, komody, stoliki nocne, ławy, stoły, krzesła, regały czy witryny jak i również meble tapicerowane - sofy i narożniki. Salon meblowy Meble Doktór to ponad 1000m2 powierzchni, spory wybór, wyjątkowe ceny. Zapraszamy

Kiermasz Mebli Doktór 28-29 Sierpnia 

Godziny otwarcia podczas kiermaszu: Sobota i Niedziela 10:00 - 18:00 

Jak dojechać ? Świeca 52

Zobacz artykuły z blogu Pani Sosna

Szafki i stoliki nocne w Twojej sypialni

Szafki i stoliki nocne w Twojej sypialni

Szafki i i stoliki nocne to meble, które pozwalają na schowanie wszystkich niezbędnych przedmiotów, które chcemy mieć pod ręką w sypialni. Umożliwiają nam utrzymanie porządku w sypialni. Obok łóżka są elementem obowiązkowym w sypialni.

Łóżko sosnowe w sypialni

Łóżko sosnowe w sypialni

Jeśli jesteś w trakcie urządzania sypialni stoi przed Tobą nie lada wyzwanie, jakie łóżko wybrać, drewniane, tapicerowane, czy może z tzw. płyty? Jeśli chcesz żyć w zgodzie z naturą i przenieść trochę tej natury do swojej sypialni to nie oglądaj się za siebie i wybierz łóżko drewniane.

Sosnowa szafka RTV w Twoim salonie

Sosnowa szafka RTV w Twoim salonie

Telewizor, konsola do gier lub kino domowe to sprzęt, który potrzebuje odpowiedniej podstawy, w postaci funkcjonalnej i eleganckiej szafki rtv z drewna sosnowego. Stoliki rtv z drewna litego odznaczają się przede wszystkim solidnością i trwałością.

Zainspiruj się – modne komody

Zainspiruj się – modne komody

Kto z nas nie potrzebuje przestrzeni do przechowywania ? Komoda to bardzo funkcjonalny mebel, który zapewnia nie tylko przestrzeń do przechowywania, ale pełni również rolę dekoracyjną.