Firma Meble Doktór zaprasza na wyjątkową wyprzedaż, już w najbliższy weekend 29-30 Maja Kiermasz Mebli w salonie meblowym w Świecy, wyprzedaż nawet do -70%. Na kiermaszu znajdziemy wiele przecenionych mebli takich jak: łóżka, materace, szafy, komody, stoliki nocne, ławy, stoły, krzesła, regały czy witryny jak i również meble tapicerowane - sofy i narożniki. Salon meblowy Meble Doktór to ponad 1000m2 powierzchni, spory wybór, wyjątkowe ceny. Zapraszamy

Godziny otwarcia podczas kiermaszu: Sobota - Niedziela godzina 10:00 - 18:00

Dołącz do wydarzenia na facebook Kiermasz mebli

Jak dojechać ? Świeca 52

Zobacz artykuły z blogu Pani Sosna

Sosnowa szafka RTV w Twoim salonie

Sosnowa szafka RTV w Twoim salonie

Telewizor, konsola do gier lub kino domowe to sprzęt, który potrzebuje odpowiedniej podstawy, w postaci funkcjonalnej i eleganckiej szafki rtv z drewna sosnowego. Stoliki rtv z drewna litego odznaczają się przede wszystkim solidnością i trwałością.

Zainspiruj się – modne komody

Zainspiruj się – modne komody

Kto z nas nie potrzebuje przestrzeni do przechowywania ? Komoda to bardzo funkcjonalny mebel, który zapewnia nie tylko przestrzeń do przechowywania, ale pełni również rolę dekoracyjną.

Meble tapicerowane inspirowane kolorem Pantone 2021

Meble tapicerowane inspirowane kolorem Pantone 2021

Pantone Institute na 2021 rok wybrał dwa równoważące się kolory: neutralny Ultimate Grey i wyrazisty kolor Illuminationg Yellow. Zestawienie tych dwóch kolorów ma nieść siłę i nadzieję oraz podnieść na duchu.

Home office nie zwalnia – biurko w domu

Home office nie zwalnia – biurko w domu

Sytuacja, z którą się mierzymy zmusiła wielu pracodawców na oddelegowanie pracowników na tzw. pracę zdalną. Dla wielu z nas była to nowa sytuacja, w której musieliśmy się odnaleźć. Home office tak jak w praca w biurze ma swoje zalety i wady. W domu musimy liczyć się z dużą ilością rozpraszających nas bodźców.