Producent mebli z drewna litego - Firma Meble Doktór serdecznie zaprasza na walentynkowy Kiermasz Mebli. Wyjątkowe okazje czekają w centrum Mebli Doktór w Świecy w weekend 14-16 lutego. Promocje na cały asortyment mebli z ekspozycji do -50% Jak i również okazja na wysokie rabaty przy nowych zamówieniach. W Naszej ofercie na kiermaszu między innymi: Łóżka i materace, szafy i komody, stoliki nocne, stoliki RTV, stoły i ławy, krzesła i fotele. Kiermasz Mebli Doktór 14-16 Luty w godzinach 10:00 - 18:00 w Świecy. 

Jak dojechać ? Świeca 52

Zobacz artykuły z blogu Pani Sosna

Klasyka czy nowoczesność?:)

Klasyka czy nowoczesność?:)

Najczęściej wybierając meble zadajemy sobie powyższe pytanie, albo definując styl określamy go na podstawie tych dwóch cech. Meble drewniane mają wiele twarzy, i niczym kobieta potrafią być zmienne :)

Czy można kupić meble z drewna tanio ?

Czy można kupić meble z drewna tanio ?

Często przy wyborze produktu kierujemy się ceną i swoim budżetem. Poniżej pokażę Ci, że meble z drewna mogą być tanie i obalę mit, że jest to zawsze spore obciążenie dla naszego portfela.

Czy jadalnia to coś więcej niż stół i krzesła?

Czy jadalnia to coś więcej niż stół i krzesła?

Jadalnia to pomieszczenie, które co raz częściej urządzamy w swoich czterech kątach. Co jeszcze poza stołem i krzesłami wstawić do tego ważnego pomieszczenia? To właśnie tutaj rozmawiamy, spożywamy posiłki i często spędzamy czas z całą rodziną. Niewątpliwie jest to jedna z ważniejszych przestrzeni w domu

Jaki kolor wybrać?

Jaki kolor wybrać?

Ponoć o gustach się nie dyskutuje, ale może warto sprawdzić co jest aktualnie najardziej trendy ?:)