Showroom Mebli Doktór - Świeca

Świeca 52, 63-430 Odolanów

Od 1987 roku specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży mebli z drewna litego, dziś jesteśmy jednym z największych producentów mebli sosnowym w Polsce. Doskonale wiemy, jak czasami poważną kwestią bywa wybór mebla. Podjęcie tej właściwej decyzji często wymaga wiele namysłu, możliwość zobaczenia mebla na żywo w salonie meblowym z pewnością pomoże dokonać nam słusznego wyboru. Dlatego zapraszamy do naszego Showroomu, gdzie nasi konsultanci są gotowi by pomóc Państwu znaleźć właściwy mebel i z przyjemnością wyjaśnić i omówić dostępne kolekcje mebli. W Showroomie Mebli Doktór znajdziemy między innymi: biurka, łóżka, materace, szafy, komody, stoliki nocne, ławy, stoły, krzesła, regały czy witryny jak i również meble tapicerowane - sofy i narożniki.

Salon meblowy Meble Doktór to ponad 1000m2 powierzchni, spory wybór, wyjątkowe ceny. Zapraszamy

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 
7:00 – 16:00

Sobota 8:00 – 14:00

Jak dojechać ? Świeca 52

Zobacz artykuły z blogu Pani Sosna

Back to school — jakie meble do pokoju ucznia?
Back to school — jakie meble do pokoju ucznia?

Nauka w komfortowym, dobrze zorganizowanym pokoju jest zdecydowanie efektywniejsza. Każdy uczeń, niezależnie od wieku powinien mieć swój własny kąt, który pozwoli mu na wygodne przyswajanie wiedzy. Istotne będą także meble i akcesoria, dzięki którym posegreguje i uporządkuje wszystkie podręczniki, zeszyty i przybory. Jednym z czynników, za pomocą których uczniowie osiągną lepsze efekty nauki, jest dobry sen. Sprawdź, jakie meble dla ucznia wybrać i poznaj rekomendowane modele biurek oraz materacy.

Ponadczasowe meble drewniane - kolekcja Prestige
Ponadczasowe meble drewniane - kolekcja Prestige

Jeśli szukasz mebli drewnianych do Twojego mieszkania warto przyjrzeć się kolekcji Prestige od mebledoktor24.pl. W kolekcji odnajdziesz szeroki wybór mebli, dzięki którym umeblujesz salon, sypialnię, pokój młodzieżowy, biuro czy przedpokój.

Zagłówek w łóżku kontynentalnym
Zagłówek w łóżku kontynentalnym

Jeśli zastanawiasz się co może sprawić, żeby sypialnia wyglądała bardziej przytulnie, warto rozważyć zakup łóżka kontynentalnego. Miękko wyściełane wezgłowie w łóżku kontynentalnym pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale uprzyjemni Ci czas na spędzeniu wielu godzin na błogim leniuchowaniu.

Dla kogo pojedyncze łóżko kontynentalne?
Dla kogo pojedyncze łóżko kontynentalne?

Pojedyncze łóżko kontynentalne to świetne rozwiązanie do pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Poza najważniejszą funkcją spania, może także pełnić funkcję wypoczynkową za sprawą miękkiego zagłówka.

Zmień ustawienia plików cookies