Łóżko Hotelowe
Łóżko Piętrowe Sandra 90x200
Łóżko Hotelowe
Łóżko Piętrowe Sandra 90x200
  • Nowy

Łóżko Marina

850,00 zł
Brutto

Łóżko Marina prosty design, który urzeknie każdego! Do tego solidna konstrukcja z drewna litego zapewni wiele lat użytkowania. Łóżko, które może być piękną dekoracją sypialni i wprowadzi do niej niepowtarzalny eko klimat. Dodatkowego charakteru, temu łóżku dodaje wezgłowie wzbogacone o dekoracyjny wzór.

Kolor
  • Sosna naturalna lakierowana
Stelaż
  • Brak
  • Rolowany Sosnowy
  • Elastyczny Bukowy
Rozmiar pod materac

Termin realizacji: 14 - 21 dni

Ilość
Cena wybranej wersji: 850,00 zł

  • Bezpieczne zakupy - Gwarancja Jakości Bezpieczne zakupy - Gwarancja Jakości
  • Bezpieczny transport MebleDoktor24.pl Bezpieczny transport MebleDoktor24.pl
  • Satysfakcja Gwarantowana - 14 dni na zwrot Satysfakcja Gwarantowana - 14 dni na zwrot
Opis

Wykonanie produktu:

Model w całości został wykonany z wysokiej jakości drewna sosnowego. Całość pokryta ekologicznym lakierem. Łóżko Marina jak i pozostałe nasze modele są solidne i bardzo trwałe, boki łóżka mają grubości 2.5 cm. Natomiast cała konstrukcja opiera się na drewnianych nogach i szczycie łóżka o grubości 4 cm. Wybierając model Marina masz gwarancję spokojnego użytkowania łóżka przez wiele lat.

Użytkowanie produktu:

Mebel należy czyścić lekko wilgotną szmatką lub ręcznikiem papierowym. Należy unikać stosowania preparatów chemicznych, z wyjątkiem tych specjalnie przeznaczonych do pielęgnacji mebli drewnianych.

Montaż: 

Łóżko do samodzielnego montażu, czas montażu około 30 minut. Interesuje Cię montaż wraz z wniesieniem i ustawieniem łóżka w dowolnym miejscu w domu, napisz do nas zamowienia@mebledoktor24.pl 

Zawartość zestawu:

Rama łóżka składająca się z 5 elementów w rozmiarze 90x200 oraz z 7 elementów od rozmiaru 120x200: dwa szczyty, deski boczne, deska środkowa wraz z dwiema nóżkami środkowymi. Wkład do łóżka czyli stelaż wybieramy dodatkowo, łóżko nie zawiera materaca, materac do wyboru w dziale Materace

Stelaże do wyboru:  

Stelaż rolowany sosnowy - szczeble sosnowe spięte taśmą lub dostarczane luźno do przykręcenia wkrętami. Listwy o grubości 1.8 - 2 cm. Szczeble w rozmiarze 90x200 jako pojedynczy stelaż od rozmiaru 120x200 dzielone na dwa osobne stelaże.

Stelaż elastyczny bukowy - osadzony na drewnianej ramie sosnowej środek czyli wkład tego stelaża na listwach bukowych giętkich, które delikatnie uginają się pod ciężarem, wspomagając tym samym prace materaca. Stelaż składa się z 13 listew w rozmiarze 90x200 oraz 120x200. Od rozmiaru 140x200 dzielony na dwa osobne stelaże składający się z 26 listew.

Pozostałe stelaże - interesuje Cię stelaż regulowany ręcznie lub elektrycznie, takie stelaże również można zastosować w naszych łóżkach - sprawdź naszą ofertę w dziale Stelaże

Cechy charakterystyczne: 

- wykonane z naturalnego i ekologicznego drewna sosnowego
- wykorzystane bejce oraz lakiery z atestami 
- produkowane w Polsce
- solidne wykonanie 
- drewno sosnowe materiał zdrowy dla Twojego organizmu
- wytrzymałość i odporność na uszkodzenia
- szybki i prosty montaż
- wygoda i komfort użytkowania
Szczegóły produktu

Opis

Materiał
Drewno sosnowe
Kolorystyka ze zdjęcia
Sosna naturalna lakierowana
Szerokość całkowita
97/127/147/167/187 cm
Długość całkowita
208 cm
Gwarancja
24 miesiące
Wysokość wezgłowia
84 cm
Wysokość tyłu łóżka
41 cm
Wysokość powierzchni spania
41 cm
Grubość desek bocznych
2.5 cm
Grubość desek frontowych
4 cm